معرفی کولان سل

معرفی شرکت کولان سل

چرا کولان سل؟

سرمایش تبخیری علاوه بر سازگاری با محیط زیست و اقلیم گرم و خشک ایران، صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی دارد به همین دلیل در سال 1384 بررسی و تلاش های لازم برای ایجاد خط تولید پدسلولزی بعنوان جایگزینی مناسب بجای پوشال آغاز گردید و در سال 1387 اولین پروانه بهره برداری تولید پد سلولزی در ایران دریافت شد و تحت عنوان کارخانه پدسلولزی در شهرك صنعتی اشتهارد واقع در استان البرز آغاز بکار کرد. این فعالیت تا سال 1388 تنها در صنعت مرغداری و کشاورزی بود، اما پس از آن با بررسی و کسب تجربه از نمونه های موفق دنیا و تربیت نیروی متخصص و فنی در بخش تولید ، پا در عرصه بی پایان کیفیت گذاشت و توانست به بازارهای دیگری مانند صنعت تاسیسات و پیش خنک کننده های توربین های گازی وارد شود و تحسین کارشناسان و متخصصان این حوزه را برانگیزد.

چرا کولان سل؟

*  پشتیبانی و گارانتی    *  خدمات تحویل سریع
*  مواد و تکنولوژی اروپا    *  عضویت در هلدینگ انرژی

finland-images

مواد و تکنولوژی اروپایی

شرکت کولان سل بعنوان بزرگترین تولید کننده پد سلولزی در ایران بواسطه تامین مواد اولیه (کاغذ) خود از کشورهای اسکاندیناوی مانند فنلاند و بهره گیری از خط تولید تمام اتوماتیک مطابق نمونه های موفق دنیا ، در کنار تیم مجرب تولید، توانسته به لحاظ کمی (ظرفیت و حجم تولید) و کیفی ( استحکام و کارایی ) شرایطی را بوجود آورده که تحسین بسیاری از کارشناسان را برانگیخته و انتخاب اول مصرف کنندگان و مشتریان سازمانی قرار گیرد.

عضویت در هلدینگ شرکت انرژی

تجربه 50 ساله شرکت انرژی، اولین و بزرگترین تولیدکننده کولرسلولزی در ایران ، پشتوانه اهتمام جوانان کولان سل در بومی سازی تولید پدسلولزی باکیفیت در ایران است. عضویت در این هلدینگ باعث شد مسیر رشد و توسعه تجاری این شرکت هموار شده و بتواند اعتماد سایر تولیدکنندگان کولرآبی را برای تامین بهنگام پدسلولزی جلب و دغدغه های واردات این محصول را برای آنها برطرف نماید.

energy-banner
admin-ajax.php

پشتیبانی و گارانتی

ارتباط موثر و بهنگام با مشتریان طی فرایند فروش ، یکی از استراتژی های الویت دار شرکت کولان سل می باشد. دراین راستا تلاش می شود تا با ارائه مشاوره قبل از خرید ، پشتیبانی لازم جهت انتخاب درست محصول، از سوی مشتریان صورت گیرد. همچنین هنگام تحویل کالا برچسب مشخصات خریدار و کد رهگیری روی بسته بندی الصاق و کارت گارانتی 30 ماه تحویل مشتری می گردد تا در صورت لزوم به آن مراجعه نماید.

تحویل سریع

کولان سل با درک صحیح از مختصات بازار پد سلولزی مبنی بر تحویل سریع کالا ، امکانات فیزیکی و ظرفیت بالای تولید خود را به کار گرفته و اقدام به راه اندازي خدمتي بنام فست پد Fast Pad نموده که طی آن پدهاي تا ضخامت ١٠ سانتيمتر در سایزهای متداول را روزانه و در مدت 7 ساعت و محصولات سفارشي را حداکثر در 7 روز كاري تحويل می نماید.

fastpad

تقدیرنامه ها و گواهینامه ها

برخی از افتخارات کسب شده توسط کولان سل

تاریخچه

تاریخچه شرکت کولان سل

1384

شروع مطالعات

در سال 1384، بررسی و تلاش های لازم برای ایجاد خط تولید پدسلولزی بعنوان جایگزینی مناسب بجای پوشال آغاز گردید

1387

دریافت پروانه بهره برداری

در سال 1387 اولین پروانه بهره برداری تولید پد سلولزی در ایران دریافت شد و تحت عنوان کارخانه پدسلولزی در شهرك صنعتی اشتهارد واقع در استان البرز آغاز بکار کرد

1388

گسترش محدوده فعالیت

این فعالیت تا سال 1388 تنها در صنعت مرغداری و کشاورزی بود، اما پس از آن با بررسی و کسب تجربه از نمونه های موفق دنیا و تربیت نیروی متخصص و فنی در بخش تولید ، پا در عرصه بی پایان کیفیت گذاشت و توانست به بازارهای دیگری مانند صنعت تاسیسات و پیش خنک کننده های توربین های گازی وارد شود و تحسین کارشناسان و متخصصان این حوزه را برانگیزد.

1389

عضویت در هلدینگ انرژی

تلاش ها تا آنجا پیش رفت که در سال 1389 شرکت انرژی به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده کولر آبی سلولزی در ایران، این مجموعه را به عنوان شریک تجاری جهت تولید پدسلولزی کولرهای خود انتخاب و کارخانه پدسلولزی تبدیل به “شرکت کولان سل” بزرگترین تولید کننده پدسلولزی در ایران شد و رسماً به عضویت هلدینگ انرژی درآمد.

1391

توسعه فیزیکی کارخانه

در اسفندماه سال 1391 کولان سل با رویکرد پاسخگویی بهتر به نیاز فزاینده بازارهای داخلی و خارجی اقدام به توسعه فیزیکی کارخانه نمود و با راه اندازی خط تولید تمام اتوماتیک جدید و تامین مواد اولیه (کاغذ) از کشورهای اسکاندیناوی ، تولیدات خود را به سطح بالایی ازکمیت و کیفیت رساند و قابلیت رقابت با نمونه های فعالیت VIV خارجی را فراهم نمود.

اهداف و استراتژی

سند چشم‌انداز   -  بیانیه ماموریت  -  اهداف و استراتژی

سند چشم انداز

  • راه اندازی سایت تولیدی پد سلولزی در دو کشوردیگر در خاورمیانه تا سال 1400
  • تبدیل شدن به یکی از 3 شرکت برتر منطقه خاور میانه در حوزه ی تولید پد سلولزی تا سال 1404

بیانیه ماموریت

شرکت کولان سل با ارائه سیستم نوین و با اولویت تولید در سیستم های سرمایشی و گرمایشی گلخانه ها ،مرغداری ها و لوازم خانگی و بهبود و تنوع تولید مستمر محصولا ت و خدمات و درک صحیح از انتظارات ذینفعان اصلی سازمان قصد دارد درشمار معتبرترین و شهورترینتولید کنندگان و عرضه کنندگان در خاورمیانه درآید

اهداف و استراتژی

  • تعادل در کلیه استراتژیهای شرکت اعم از توسعه نیروی انسانی و تکنولوژی و تحقیق و توسعه

  • جهانی کردن شرکت در بلند مدت با پر کردن شکافهای موجود

  • تبعیت از معیارهای استراتژیک بازار

  • گسترش محصولات و تولیدات منطقه ای و بین المللی در عرصه ی سیستم های سرمایش و گرمایش نوین  در گلخانه و مرغداری و لوازم خانگی

  • سعی در جهت هدایت سهم قابل توجهی از منابع مالی به بخشهای تحقیقات ،نوآوری و ارتقاء تکنولوژی شرکت در جهت توسعه صنعتی کشور

پیام مدیرعامل

سخن مدیر عامل شرکت کولان سل

به یاری خداوند بزرگ ،شرکت کولان سل درراستای ماموریت خود، با حفظ کرامت انسانی و تکیه بردانش و تلاش کارکنان،مشتری محوری را سرلوحه تفکر و تعهد خود قرارداده است ،تا با رشد و اعتلای دانش ومهارت کلیه کارکنان، از طریق آموزش و ایجاد محیطی سالم،شفاف و مشارکت پذیر در درون سازمان و افزایش کیفیت تولید ،در جهت رضایت مشتریان و نیز توسعه بازارهای ملی و منطقه ای و دوردست گام بردارد.

لذا اینجانب و کلیه همکاران پرتلاش این مجموعه صنعتی خودرا متعهد به پیشبرد اهداف مذکور با استفاده از بهترین و بروزترین امکانات میدانیم.

رضایت شما مشتریان گرامی نشان دهنده میزان موفقیت ما در جهت نیل به این اهداف میباشد.
مجید احمدی ارشاد